Зручне розташування
Близькість до центру міста та зручне місце розташування дозволяє швидко пересуватися в усіх напрямках міста. Ви не витрачаєте час у пробках і маєте доступ до основних автомагістралей міста.
ПЕРЕВАГИ
Єдність праці та життя
Не треба вибирати між роботою та життям. Від роботи вас відокремлює лише кілька кроків. Проводьте ланчі в коворкінгу на даху та спілкуйтеся з родиною та друзями у будь-який час дня.
Бізнес під рукою
Більше не треба стояти в заторах або користуватися громадським транспортом, щоб дістатися офісу. Призначайте зустрічі, проводьте співбесіди та приходьте до свого офісу тоді, коли вам це буде зручно.
Коло однодумців
Простір об'єднує людей з великими особистими та бізнес-цілями. Серед мешканців ви точно знайдете однодумців, нових друзів та бізнес-партнерів.
Доступна ціна
Завдяки доступній ціні та вигідним умовам розстрочки ви можете придбати нерухомість у Times та користуватися всіма перевагами життя у комплексі Комфорт-класу. Більше того, у цьому районі ви не знайдете аналогічних за вартістю пропозицій.
Архітектурне рішення
Архітектурна концепція комплексу – це вигляд фасадів сучасної Англії та правильно спроектований простір усередині будинку. Модний та динамічний комплекс вигідно підкреслює смак та імідж мешканців.
Відділ продажу:
+38 (093) 500 40 20
+38 (093) 497 35 96
Наша адреса:
Одеса, Скісна 64/66
Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 - 18:00